Zadbane auto to nie tylko czyste wnętrze i karoseria

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pielęgnując samochód skupiamy się na wyczyszczeniu karoserii, umyciu wnętrza, wypraniu tapicerki. Bardzo często zapominamy o istotnych dla ogólnego wyglądu pojazdu elementach jakimi są FELGI i OPONY. Brudne, niedomyte felgi czy spękane opony psują nam efekt zadbanego auta. Mycie zaczynamy od felg. Najpierw używamy do tego dużej ilości wody i porządnej szczotki. Potem nakładamy na nie płyn K2 Felix pod dowolnym kątem, ale tak, aby dotarł do każdego zakamarka. Odczekamy teraz kilka minut, żeby płyn porządnie i skutecznie wykonał swoje zadanie. Po czym spłukujemy dużą ilością wody. Płyn K2 Felix nie wyrządzi żadnej krzywdy oponie nawet gdyby wszedł z nią w kontakt podczas czyszczenia felg.

Felgi wymyte więc pora na umycie opon. Pomocny tu będzie K2 Bold nałożony na bok (nie na bieżnik!!) koniecznie suchej (!) opony. Po odczekaniu kilku minut przecieramy miękką szmatką. I gotowe.
Dbanie o czystość felg i opon nie jest jak widać trudne ani pracochłonne.Teraz można cieszyć się naprawdę zadbanym samochodem, będącym naszą elegancką wizytówką.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Automyjnie w Toruniu i okolicach