×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 215.

Czy samochód może skorzystać ze Spa?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W Polsce pojawiła się sieć serwisów zajmujących się estetycznymi naprawami i kosmetyką samochodów, tzw. Spa dla aut. Można w nich szybko odświeżyć i odmłodzić swój pojazd.

Ta sieć serwisów to S- Plus. Ich oferta polega na skoncentrowaniu w jednym miejscu usług związanych z solidnym odświeżeniem samochodu, czyli z przywróceniem mu stanu zbliżonego do fabrycznego- chodzi przy tym o walory estetyczne auta, a nie o jego mechanikę. Ten program to Smart Repair , czyli usuwanie drobnych wgnieceń, otarć, zarysowań i zmatowień karoserii (bez konieczności malowania całych jej paneli), a także uszkodzeń elementów plastikowych i szyb.
Uzupełnieniem tej oferty jest program Auto Detailing, który zajmuje się eliminowaniem śladów dotychczasowej, normalnej eksploatacji auta. Może to być usuwanie zanieczyszczeń z silnika, czyszczenie podsufitki czy renowacja skórzanej tapicerki.

Oferta została skierowana zarówno do właścicieli nowych samochodów, których karoserie doznały lekkich uszkodzeń czy zadrapań, jak i posiadaczy aut używanych, którzy pragną poprawić zarówno ich wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Podniesienie walorów estetycznych pojazdu z pewnością pomoże także w jego późniejszej sprzedaży. Z tej usługi skorzystać będą mogli również użytkownicy aut służbowych i flot samochodowych, które najczęściej są eksploatowane przez więcej niż jedną osobę. Cena usług zależy od zakresu napraw i renowacji (SMART Repair od 63zł do 356zł) oraz wielkości samochodu (Auto Detailing od 132zł do 1300zł).

1 komentarz

  • Link do komentarza dawid niedziela, 04 grudzień 2016 10:31 napisane przez dawid

    Spa we Włocławku . Super sprawa sam bym skorzystał z takich usług .

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Automyjnie w Toruniu i okolicach