Czy warto uruchomić myjnię parową?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Osoby pragnące rozpocząć działalność na własny rachunek często zastanawiają się co będzie najbardziej opłacalne, czym się zająć ,aby świeżo założona firma działała prężnie i przynosiła zyski. Przeprowadzają kalkulacje finansowe, obliczają ile mogą zainwestować żeby nie stracić a możliwie dużo zyskać. Może więc zdecydują się na myjnie parowe? Jakie są korzyści takiego kroku? Plusy to :

1. brak konieczności posiadania zezwoleń na wykorzystywanie tego rodzaju urządzeń

2. działalność można rozpocząć zaraz po zakupie sprzętu

3. obniżenie kosztów instalacyjnych (nie trzeba już inwestować w zaawansowane systemy odpływu i kanalizacji)

4. stosunkowo tania eksploatacja urządzenia, która idzie w parze ze zwiększoną wydajnością

5. jesteśmy mobilni- duża mobilność maszyn parowych pozwala na uruchomienie myjni z dojazdem do klienta-usługa jak dotąd jeszcze rzadko spotykana ale bardzo dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku. Dzięki temu można obsługiwać zarówno klientów indywidualnych zamawiających mycie pojazdu przez telefon, jak i firmy z wielką flotą samochodową

6. jesteśmy ekologiczni, oszczędzamy wodę, nie generujemy ścieków- mycie całego samochodu trwa około 15 - 20 minut( przez 2 osoby) Po umyciu pojazdu wokół oraz pod autem nie tworzy się kałuża – podłoże po umyciu jest całkowicie suche.

7. mamy wiele możliwości rozszerzenia usług w zakresie tej działalności bo oprócz mycia samochodów można myjnię parową użyć np. do czyszczenia maszyn, sprzętu ciężkiego, elewacji budynków z brudu czy niechcianych graffiti, a nawet dywanów, nagrobków, okien i elewacji domów mieszkalnych.

Jak widać postawienie na myjnię parową daje niesamowite możliwości. Jest to bowiem połączenie tradycyjnego pomysłu na firmę, opartego na usługach czyszczenia różnych obiektów z pełną mobilnością i nowoczesną technologią oraz działaniami ekologicznymi.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Automyjnie w Toruniu i okolicach